74/204 MARÍNA (HPK ČT PRO)

Nar.: 2011, tmavá hnědka

Míry: 175-167-186-20,8

SI: 140,4

1028 MANILLON ROUGE (SF)

Nar.: 2020, hnědák

Míry: 179-168-195-21,5

Sport. výk. pot.: D:S*, S:T*, C:ST-CNC3*

SI: 167, dědivost: 94% - 1. místo v žebříčku nejlepších plemeníků za rok 

PAPILLON ROUGE (HOLST)

Vl. sport. výk.: S:TT

Sport. výk. pot.: S:TT

ESTRONA (KWPN)

Vl. sport. výk.: S:T

Sport. výk. pot.: S:T

JESPE (HOLST)

Nar.: 1994, hnědka

Míry: 184-174-200-21,5

Sport. výk. pot.: D:Z, S:T*

CALETTO I. (HOLST)

1975

Sport. výk. pot.: D:T,  S:TT

ALEXIS (HOLST)

74/30 CASSI (CS, AP ČT)

Nar.: 2000,  hnědka

Míry: 178-169-200-21,5

Sp. výk. pot.: S:S**

5039 CASSINI I. (HOLST)

Nar.: 1988, bělouš

Vl. sport. výk.: S:TT

Sport. výk. pot.: D:S, S:T**

CAPITOL I. (HOLST)

1975, bělouš

Sport. výk. pot.: S:TT

WISMA (HOLST)

1984, hnědka

Sport. výk. pot.: S:TT

86 JASNÁ (AP ČT)

Nar.: 1987, bělka

Míry: 179 - 169 - 198 - 20

Vl. sport. výk.: D:S, S:S

191 JURY (NĚM. TEPL.)

Vl. sport. výk.: S:S

Sport. výk. pot.: D:L, S:T**, C:L, A:T

VČ 129 MARIKA (PK ČT))

1972, hnědka

1372 SIR BENTO (HOLST)

Nar.: 1996, hnědák

Míry: 173-168-205-22

Sport. výk. : S:T**, 

SIR SHOSTAKOVICH (A1/1)

Nar.: 1979, tm. hnědák

Sport. výk. pot.: S:T**

REINGOLD (IRE), A/1

Nar.: 1969

SINFULL (A1/1)

DANIELA V. (HOLST)

Nar.: 1989, hnědka

Sport. výk. pot.: S:T**

RONALD (HOLST)

Nar.: 1970

VRONI (HOLST)

1983

1028 MANILLON ROUGE (SF)

Nar.: 2020, hnědák

Míry: 179-168-195-21,5

Sport. výk. pot.: D:S*, S:T*, C:ST-CNC3*

SI: 167, dědivost: 94% - 1. místo v žebříčku nejlepších plemeníků za rok 

PAPILLON ROUGE (HOLST)

Vl. sport. výk.: S:TT

Sport. výk. pot.: S:TT

JALISCO B, (SF)

Nar.: 1975, hnědák

Vl. sport. výk. a výk. pot.: S:TT

VERBOISE (SF)

Vítězka CSO (ISO 147)

ESTRONA (KWPN)

Vl. sport. výk.: S:T

Sport. výk. pot.: S:T

ZORTIN (KWPN)

ZASTRONA (KWPN)

2640 RADEGAST (HANN)

Nar.: 1991, ryzák

Míry: 174-162-189-22,5

Vl. sport. výk.. S:T

Sport. výk. pot.: D:S*, S:T**, C:S, A:T

 

5083 RAPHAEL (WEST)

Nar.: 1979

Sport. výk. pot.: D:T, S:T**

RAMIRO Z, (HOLST)

Nar.: 1965, hnědák

Sport.  výk. pot.: D:S, S:TT

ANEKATRIN (WEST)

Nar.: 1970, hnědka

WUNSCHTRAUM H  (HANN)

Tm. ryzka

Sport. výk. pot.: S:T

WENDEKREIS (HANN)

Nar.: 1967, hnědák

WENDELINA H (HANN)

74/291 CLAIRE /HPK ČT)

Nar.: 2013, bělka

Míry: 179-168-195-21,5

 

5086 CALIN D´ESPOIR  (SF)

Nar.: 1990, ryzák

Sport. výk.: S:T

DOUBLE ESPOIR, (SF)

Nar.: 1969, ryzák

Vl. sport. výk. a výk. pot.: S:T

GASCOGNE (SF)

Sport. výk. pot.: S:T

80/35 CAPRIOLA (PK CS, ČT)

Nar.: 2006, bělka

Míry: 172 - 162 - 185 - 19,5

969 CORRADO II (HOLST)

Nar.: 1992

Sport. výk. pot.: D:S*, s:T**, C:L

1/856 MIRACLE (PK CS, ČT)

Nar.: 1998

Míry: 173 - 164 - 194 - 20,6

74/210 ATHEA (HPK ČT PRO)

Nar.: 2009, hnědka

Míry: 172 - 163 - 187 - 21,2

 Vl. sport. výk.: S:L*

2997 ARISTO Z (Zangersheide)

Nar.: 1990, ryzák

Míry: 177 - 168 - 198 - 22,2

Sport. výk.: S:T**

Sp. výk. pot.: D:S*, S:T*, C:S, A:ST*

SI: 166,4, dědivost: 98% - 2. místo v žebříčku nejlepších plemeníků za rok

ARTOS Z, (HANN)

Nar.: 1983, bělouš

Sport. výk. pot.: S:T**

CARTAISE Z (Zangersheide)

Sport. výk. pot.: S:T**

74/135 CARISMA (PK CS, AP ČT)

Nar.: 2004, plavka

Míry: 175 - 165 - 190 - 22

Sp. výk. pot.: D:Z, s:L*, C:ZM

905 CARISMO (HANN)

Nar.: 1993, Míry: 180 - 171 - 198 - 22,3

Sport. výk. pot.: D:T, s:T*, C:ST, A:TT

127 LUNA II (PK AP ČT)

Nar.: 1986, Vl. sp. výk.: S:ST, C:S

Sp. výk. pot.: D:S*, S:T**, C:Z

SISSI (OLD. IMPORT, PK ČT)

Nar.: 2001, tm. hnědka

Míry: 172-162-200-20

 Vl. sport. výk. a výk. pot.: S:L**

SILVIO I.  (OLDENB)

Nar.: 1987

Sport. výk. pot.: D:S, S:T

SANDRO Z, (HOLST)

Nar.: 1974, hnědák

Sport. výk. pot.: S:T**

GELBKATZE (OLDENB)

Nar.: 1983, ryzka

BLACK DREAM (OLDENB)

Nar.: 994

Sport. výk. pot.: D:ST*, S:L**

GRANOX (WEST)

Nar.: 1990, vraník

Sport. výk. pot.: D:Z, S:S**, C:ST

BELINDA II (OLDENB)

Nar.: 1990

74/301 ROXY (HPK ČT PRO)

Nar.: 2014, hnědka

Míry: 174-165-188-20

 

2640 RADEGAST (HANN)

Nar.: 1991, ryzák

Míry: 174-162-189-22,5

Vl. sport. výk.. S:T

Sport. výk. pot.: D:S*, S:T**, C:S, A:T

 

5083 RAPHAEL (WEST)

Nar.: 1979

Sport. výk. pot.: D:T, S:T**

WUNSCHTRAUM H  (HANN)

Tm. ryzka

Sport. výk. pot.: S:T

BLACK DREAM (OLDENB)

Nar.: 994

Sport. výk. pot.: D:ST*, S:L**

SISSI (OLD. IMPORT, PK ČT)

Nar.: 2001, tm. hnědka

Míry: 172-162-200-20

 Vl. sport. výk. a výk. pot.: S:L**

SILVIO I.  (OLDENB)

Nar.: 1987

Sport. výk. pot.: D:S, S:T

CHELSEA (švýcarský teplokr.)

Nar.: 2010, ryzka

Míry: 174-165-187-20

 SI 115,8

CONCERTO DU SEMNOZ (SF)

 

5044 QUIDAM DE REVEL (SF)

Nar.: 1982, Vl. sport. výk.. S:TT

Sport. výk. pot.: S:T**, 

PROMESSE DU SEMNOZ (SF)

POWER BLADE (IRE)

A1/1

LUCIE FIELDS (irský sport. kůň)

TROJA (irský sportovní kůň)

Nar.: 2010, bělka

 

NIPSY DE FLEYRES  (anglo-arab)

Nar.: 2001, ryzka, (AP ČT)

Míry: 172-164-186-20,7

 Vl. sport. výk.: S:S**, SI:109,6 

Sport. výk. pot.: S:S*, C: S (CCI3*)

EQUATER DIODE (anglo-arab)

Nar.: 1992, ryzák

Sport. výk. pot.: S:S**

 

OBERON DU MOULIN (SF)

Nar.: 1983

CHARLINE O FAISES 

Anglo-arab

QUATAR DU PLAPE

Anglo-arab, 

Sport. výk. pot.: D:S, s:S**, C:L

IXIA DU MAURY

Anglo-arab

REGLISSE DU MAURY 

Anglo-arab

Nar.: 1993

 Sport. výk. pot.: S:S**

74/204 MALIKA (HPK ČT)

Nar.: 2012, Plavka

Míry: 174-164-191-20

SI: 129,2, Vl. výk.: S:L**

Rodina: Č 265 Novina (1972)

1028 MANILLON ROUGE (SF)

Nar.: 2020, hnědák

Míry: 179-168-195-21,5

Sport. výk. pot.: D:S*, S:T*, C:ST-CNC3*

SI: 167, dědivost: 94% - 1. místo v žebříčku nejlepších plemeníků za rok 

PAPILLON ROUGE (HOLST)

Vl. sport. výk.: S:TT

Sport. výk. pot.: S:TT

ESTRONA (KWPN)

Vl. sport. výk.: S:T

Sport. výk. pot.: S:T

74/115 LUMÉ (HPK ČT - AP)

Nar.: 2003, isabela, SI:100,1

Míry: 167-159-181-20,5

Sport. výk. pot.: D:Z, S:L**

529 LOPEZ - 11 (PK ČT)

1991, ryzák, Míry: 180-169-201-22,3

Sport. výk.: S:ST,  pot.: D:L,  S:T**

127 LUNA II (PK AP ČT)

Nar.: 1986, Vl. sp. výk.: S:ST, C:S

Sp. výk. pot.: D:S*, S:T**, C:Z